ooo

Jestem psychologiem, seksuologiem oraz terapeutą i specjalizuje się w pracy z dorosłymi. 

Ukończyłam jednolite studia magisterskie w kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam również podyplomowe studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Podyplomowe Studia w kierunku edukacji i terapii osób z autyzmem; szkołę trenerów I stopnia z zakresu prowadzenia warsztatów i treningów w oparciu o proces grupowy w ośrodku szkoleniowym Maraton przy fundacji na rzecz zapobiegania narkomanii, dzięki czemu, jestem certyfikowanym realizatorem wielu warsztatów m.in. cyklu warsztatów p.n. „Szkoła dla rodziców i Wychowawców”; Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu; Kurs Psychoterapii dla par i małżeństw w Polskim Instytucie Eriksonowskim w Katowicach oraz wiele innych kursów i szkoleń w  wymienionej tematyce. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywałam pracując w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, w Przedszkolu oraz w Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie nieprzerwanie od 16 lat  pracuje z dziećmi w różnym wieku oraz z ich rodzinami. Od kilku lat pełnie również obowiązki psychologa szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej, , dzięki czemu mam szerszy pogląd na sprawy oraz trudności, z którymi borykają się dzieci.

W swojej pracy stosuje podejście eklektyczne, wykorzystując metody i formy pomocy psychologicznej różnych szkół.
Jestem przekonana, że jedynie holistyczne podejście do istoty jaką jest człowiek, a tym samym spojrzenie na niego oraz trudności z jakimi się boryka w sposób wielowymiarowy i całościowy daje szansę na istotną, a co za tym idzie, trwałą zmianę.

Zapraszam i zachęcam do wizyty osoby dorosłe zmagające się z życiowymi kryzysami poszukujące profesjonalnej pomocy psychologicznej. Rodziców potrzebujących diagnozy źródła problemów i trudności oraz nietypowych zachowań, zaobserwowanych u swoich dzieci, jak również rodziców niepokojących się o to czy ich dziecko rozwija się i funkcjonuje w pełni prawidłowo. Oferuję swoją pomoc także wszystkim tym, którzy poszukują psychologicznego wsparcia oraz życzliwego i zarazem profesjonalnego towarzystwa w dążeniu do szeroko pojętego rozwoju.

W ramach pracy w zakresie terapii seksuologicznej oferuje wsparcie w niżej wymienionych trudnościach:

– Brak lub obniżenie potrzeb seksualnych

– Trudności w osiągnięciu orgazmu, anorgazmia

– Przedwczesny wytrysk

– Zaburzenia erekcji

– Inne dysfunkcje związane ze współżyciem seksualnym

– Niezgodność tożsamości płciowej, Dysforia płciowa

– Brak akceptacji dla orientacji seksualnej własnej lub innych

– Uzależnienie od pornografii

– Hiperseksualność

– Nietypowe preferencje seksualne

– Problemy we współżyciu z partnerem/partnerką

– Inne trudności związane ze sferą seksualną

Scroll to Top